אני מיקה,

אמא במשרה מלאה, מדריכת הורים מוסמכת, אשת חינוך והדרכה מנוסה.
במשך עשור הייתי גם גננת ומנהלת של גני ילדים.
בתפקידי הרבים, כבר מגיל מאד צעיר, למדתי להכיר לעומק את עולמם הרגשי וההתפתחותי של הילדים בכל הגילאים, ותמיד נהניתי להוסיף וללמוד על התחום המרתק הזה.
לאורך השנים כגננת ומנהלת, השתמשתי במאגר הידע המקצועי שצברתי ובכלים שרכשתי בעבודתי עם הילדים, כדי לייעץ להורי הגן בסיטואציות משפחתיות שונות.
כשהרגשתי מוכנה, נוסף עוד נדבך לרצף הזה, והלכתי ללמוד הדרכת הורים.
לקחתי איתי כצידה לדרך את כל הנסיון, הרחבתי את הידע גם לגילאים בוגרים יותר, ולמדתי איך להתייחס לאותם נושאים בדיוק, אבל מנקודת המבט ודרכי הטיפול של ההורים. 

כיום אני נהנית לחלוק את הנסיון, הידע והכלים שרכשתי עם משפחות רבות, מכל סוג, וללוות אותן בדרך לשיפור היחסים ויצירת אוירה משפחתית נעימה ובריאה- או במילים פשוטות: להחזיר את הכיף.

והפלוס הגדול:

הדרכת הורים שמגיעה אליכם הביתה!

לא עוד למצוא זמן במיוחד, להתלבש, לתאם בייביסיטר, לחפש חניה… כל מה שצריך כאן זה מחשב/ טאבלט/ טלפון, שמאפשר שיחת וידאו. זהו!

בנוסף להדרכה פרטנית, אני מציעה גם הרצאות, ליווי לגני ילדים ומוסדות חינוך, והנחיה לצוותים חינוכיים. גיליתי שיש הרבה נקודות השקה בסיטואציות שאיתן מתמודדים הצוותים החינוכיים לסיטואציות שאנחנו מכירים כהורים, וחשוב להעביר את הידע הזה לאנשי המקצוע שמטפלים בילדינו במהלך היום.