צוות הגן

 

מיקה גנני- גננת מובילה בקבוצה הבוגרת ובעלת הגן.

בת אבן יהודה, בוגרת תיכון ב"הדסים", זוכרת את המבנה של הגן עוד מהימים בהם נקרא "דיסקו רפת"…

 

בוגרת האקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל" בתואר BFA.

גננת מוסמכת, בוגרת המסלול להסבת אקדמאים בסמינר הקיבוצים, בעלת תעודת הוראה ממשרד החינוך. עובדת עם ילדים כבר מגיל 12 בתחומי הדרכה וחינוך שונים. נסיון בניהול והובלה של גן ילדים, בעלת המלצות רבות.

 

 

מיטל דמארי- מטפלת ותיקה, בת של גננת ותיקה עוד יותר, וגננת מוסמכת בעצמה. אמא  של אוריה וירין, בעלת נסיון עשיר בטיפול בילדים, זו שנה תשיעית של עבודה משותפת עם מיקה, מכירה היטב את שיטת החינוך הקיבוצי, מסורה, שקטה ונעימה, יצירתית ובעיקר מעניקה אהבה אינסופית לילדים. בעלת הכשרה

מקצועית בחינוך מיוחד לגיל הרך. מיטל עובדת בקבוצה הבוגרת.

     

 

ענת רפאלי- מטפלת עם נסיון עשיר, אמא של מיקה ונדב, מומחית במוזיקה מכל הסוגים, רגישה וקשובה, חובבת בעלי חיים ובעלת צחוק בריא ומדבק. ענת עובדת בקבוצה הבוגרת.

 

 

 

מרי סעיד- בעברה היא גננת, והיום מטפלת מנוסה, עם ותק של שנים בטיפול בילדים. אמא ל-3 וסבתא ל-5, מכירה היטב את שיטת החינוך הקיבוצי, חובבת טיולים וטבע, אליה אנחנו פונים בכל הקשור לחי והצומח. רגישה ומכילה, מחנכת ומעשירה, ובעיקר עוטפת בהמון אהבה. כל ילד רוצה לגדול עם מטפלת כזו. מרי עובדת בקבוצה הצעירה.

 

 

מורן רווה שחורי- מורן שלנו בעברה גננת והיום מטפלת בקבוצה הצעירה. אמא של רומי, אוריאן וסאני. מביאה איתה המון ידע מקצועי ורגשי לקבוצת הגיל הספציפית. יודעת להיות קשובה וסבלנית ולדבר לילדים בגובה העיניים, לשחק ולצחוק איתם ככל האפשר.

 

 

 

יוני שרעפי- ה"סבתאל'ה" שלנו (ושל עוד 4 מאושרים). מטפלת בקבוצת הצעירים. אוהבת את הילדים כאילו היו נכדיה שלה, ומטפלת בהם בהתאם. תמיד בחיוך ובעדינות, תמיד ברוח טובה וחיובית, תמיד עם שני ילדים לפחות שתלויים עליה… מביאה איתה חום ורוך בכל בוקר מחדש ומרעיפה אותם על הילדים- בדיוק כמו שהם צריכים.

 

 

 

נעמה קציר- אמא של יואב,עדי ונדב, בעברה גננת ובעלת משפחתון ותיק. היום מטפלת בקבוצה בצעירה של הגן. נעמה היא צוות הבידור שלנו בגן… תמיד בהיכון עם חיוך וחיבוק.